Konferencija „Antimikrobinio atsparumo valdymas Lietuvoje“, 2017 m. lapkričio 28 d.

2017 11 24
Šių metų lapkričio 28 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Higienos institutas organizuoja konferenciją „Antimikrobinio atsparumo valdymas Lietuvoje“.
 
Konferencija skirta sveikatos priežiūros įstaigų vadovams, pavaduotojams ir antimikrobinio atsparumo valdymo grupių apskrityse vadovams.
 
Konferencija organizuojama siekiant paminėti 2017 m. Europos supratimo apie antibiotikus dieną ir Pasaulinę supratimo apie antibiotikus savaitę.
 
Konferencijos tikslas – atkreipti dėmesį į antimikrobinio atsparumo problemą ir jos grėsmes, supažindinti su antimikrobinio atsparumo situacija Europoje ir Lietuvoje, pristatyti Lietuvoje įgyvendinamas priemones ir pagrindines problemas, pasidalinti patirtimi ir gerąja praktika, aptarti būtinus veiksmus problemai spręsti.
 
Renginys vyks viešbučio „Karolina Park Hotel“ konferencijų centre (Sausio 13-osios g. 2, Vilnius).
Renginio pradžia – 12:00 val. (programa)
 
Pageidaujančiuosius dalyvauti prašome užpildyti registracijos formą interneto svetainėje http://registracija.hi.lt/ iki š. m. lapkričio 23 d. Dalyvių skaičius ribotas.
 
Konferencijos programa suderinta su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir užregistruota elektroninėje METAS sistemoje. Dalyviams bus išduodami 4 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.
 
Daugiau informacijos gali suteikti Visuomenės sveikatos technologijų centro Inovacijų skyriaus vadovė Virginija Kanapeckienė tel. (8 5) 262 5479 arba el. paštu virginija.kanapeckiene@hi.lt