2017

Seminaras-diskusija „Sveikata ir gerovė darbe visais amžiaus tarpsniais“, 2017 m. gruodžio 5 d.

2017 11 13
Higienos institutas, bendradarbiaudamas su Suomijos profesinės sveikatos institutu, kviečia į seminarą-diskusiją  „Sveikata ir gerovė darbe visais amžiaus tarpsniais“, kuris vyks 2017 m. gruodžio 5 d., viešbutyje  „Comfort“,  Kauno g. 14, Vilniuje.

Tai įvadinis keturių seminarų-diskusijų ciklo susitikimas. Viso ciklo metu bus mokomasi taikyti angliškai vadinamą „networking‘o“ principą sveikatos ir gerovės darbe kūrimui, diskutuojama apie darbuotojų sveikatai ir gerovei kylančius iššūkius skirtingais amžiaus tarpsniais, bendrai ieškoma konkrečių sprendimų bei siekiama perimti gerąją Suomijos patirtį.

Seminaras-diskusija yra projekto „Bendradarbiavimo ir kompetencijų tinklas profesinei sveikatai, saugai ir gerovei darbe stiprinti“ (angl. „Co-operation and competence network for promoting occupational health, safety and well-being at work“) (2015–2018) dalis.
 
Įvadinio susitikimo tikslas – pristatyti „networking‘o“ principą, kai diskutuojant drauge ieškoma galimų sprendimo būdų, prisiimama atsakomybė veikti bei drauge pasidžiaugiama pasiektais pokyčiais.
 
Kviečiame registruotis įmonių, visuomenės sveikatos, valstybinių, mokslo institucijų ir kitus specialistus, kurių veikla susijusi su darbuotojų sveikatos stiprinimu.
 
Kodėl „networking‘as“?  Tai diskusijų ir bendro darbo būdas, kurio metu galima:
  • Gauti pagalbą sprendžiant mums rūpimus klausimus;
  • Gauti pagalbą dirbant – nereikia visko daryti vienam;
  • Dalintis ir ieškoti bendrų idėjų, išnaudoti skirtingų patirčių bei profesinių žinių galimybes;
  • Surasti bendrą sprendimą.
 
Kodėl sveikata ir gerovė darbe visais amžiaus tarpsniais? Darbo karjeros eigoje kiekvienas darbuotojas skirtingais savo amžiaus tarpsniais susiduria su vienokiais ar kitokiais, tam amžiaus tarpsniui būdingais, iššūkiais: darbo derinimas su mokslais, vaikų gimimas ir auginimas, tėvų ar artimųjų priežiūra, patirties trūkumas, blogėjanti sveikata ir mažesnės fizinio darbo galimybės vyresniame amžiuje ir pan. Todėl, norint užtikrinti darbuotojų gerą darbingumą bei produktyvumą, kiekvienos įmonės užduotis yra įvertinti skirtingais amžiaus tarpsniais kylančius poreikius bei atsižvelgiant į juos siekti pritaikyti darbo aplinką ir sąlygas.
 
Seminaro-diskusijos pradžia – 9.00 val., dalyvių registracija nuo 8.30 val.
 
Preliminari seminaro-diskusijos programa (3 val.) (atsiųsti)
 
Dalyvio mokesčio nėra. Pusryčius ir pietus apmoka organizatoriai. Dalyviams bus išduoti pažymėjimai.
 
Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Prašome registruotis užpildant registracijos formą adresu http://registracija.hi.lt iki 2017 m. lapkričio 29 d.
Susirinkus grupei, registracija gali būti sustabdyta anksčiau. Apie Jūsų dalyvavimą informuosime el. paštu, pasibaigus registracijai.
 
Daugiau informacijos gali suteikti Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Inovacijų skyriaus specialistė Sigita Vičaitė tel. 8 671 41457, el. p. sigita.vicaite@hi.lt.
 
Jei kiltų sunkumų dėl registracijos, prašome kreiptis į Higienos instituto Informacijos, ryšių ir kvalifikacijos tobulinimo skyriaus specialistę Jolantą Čepienę tel. (8 5) 262 9931, el. p. jolanta.cepiene@hi.lt