Seminaras-diskusija „Kaip formuoti pozityvų darbdavio požiūrį į visų amžiaus tarpsnių darbuotojus?“, 2018 m. vasario 2 d.

2018 01 18

Higienos institutas, bendradarbiaudamas su Suomijos profesinės sveikatos institutu, kviečia į seminarą-diskusiją „Kaip formuoti pozityvų darbdavio požiūrį į visų amžiaus tarpsnių darbuotojus?“, kuris vyks 2018 m. vasario 2 d., viešbutyje "eLoftHOTEL", T. Ševčenkos g. 16F, Vilniuje.

Tai antrasis keturių seminarų-diskusijų ciklo susitikimas, kuriame bus tęsiamos diskusijos ir mokomasi taikyti tinklaveikos (angl. networking) principą sveikatos ir gerovės darbe kūrimui, diskutuojama apie darbuotojų sveikatai ir gerovei kylančius iššūkius skirtingais amžiaus tarpsniais, bendrai ieškoma konkrečių sprendimų bei siekiama perimti gerąją Suomijos patirtį. Įvadinio susitikimo metu dalyviai įvardino kelis darbuotojų sveikatos ir gerovės kūrimo iššūkius, su kuriais susiduria įmonė, bei iškėlė vieną, svarbiausią temą, kurioje ieškos konkrečių sprendimų ir galimybių – pozityvaus darbdavio požiūrio į visų amžiaus tarpsnių darbuotojus formavimas. 

Seminaras-diskusija organizuojamas bendradarbiaujant su Suomijos profesinės sveikatos institutu, kuris įgyvendina Europos socialinis fondo remiamą projektą „Bendradarbiavimo ir kompetencijų tinklas profesinei sveikatai, saugai ir gerovei darbe stiprinti“ (angl. „Co-operation and competence network for promoting occupational health, safety and well-being at work“) (2015–2018).

 

Kviečiame registruotis įmonių, visuomenės sveikatos, valstybinių, mokslo institucijų ir kitus specialistus, kurių veikla susijusi su darbuotojų sveikatos stiprinimu.

Kodėl tinklaveika?  Tai diskusijų ir bendro darbo būdas, kurio metu galima:

  • Gauti pagalbą sprendžiant mums rūpimus klausimus;
  • Gauti pagalbą dirbant – nereikia visko daryti vienam;
  • Dalintis ir ieškoti bendrų idėjų, išnaudoti skirtingų patirčių bei profesinių žinių galimybes;
  • Surasti bendrą sprendimą.

Seminaro-diskusijos pradžia – 9.00 val., dalyvių registracija nuo 8.30 val.

Preliminari seminaro – diskusijos programa (3 val.): (atsiųsti)

Dalyvio mokesčio nėra. Dalyviams bus išduoti pažymėjimai.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Prašome registruotis užpildant registracijos formą adresu http://registracija.hi.lt/ iki 2018 m. sausio 29 d. Susirinkus grupei, registracija gali būti sustabdyta anksčiau. Apie Jūsų dalyvavimą informuosime el. paštu pasibaigus registracijai.

Daugiau informacijos gali suteikti Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Inovacijų skyriaus specialistė Sigita Vičaitė, tel. 8 671 41457, el. p. sigita.vicaite@hi.lt.

Kilus sunkumų dėl registracijos, prašome kreiptis į Higienos instituto Informacijos, ryšių ir kvalifikacijos tobulinimo skyriaus specialistę Jolantą Čepienę, tel. (8 5) 262 9931, el. p. jolanta.cepiene@hi.lt.