2018

Lapkričio 14 d. Vilniuje įvyks konferencija „Tarpsektorinis bendradarbiavimas valdant antimikrobinį atsparumą Lietuvoje“

2018 10 23

Lapkričio 14 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Higienos institutas organizuoja nacionalinę konferenciją „Tarpsektorinis bendradarbiavimas valdant antimikrobinį atsparumą Lietuvoje“, skirtą sveikatos priežiūros įstaigų vadovams, antimikrobinio atsparumo valdymo grupių apskrityse nariams, kitų sektorių, susijusių su antimikrobinio atsparumo problema, atstovams, gydytojams ir infekcijų kontrolės specialistams.

Konferencijos tikslas – atkreipti dėmesį į antimikrobinio atsparumo problemą ir jos grėsmes, „Vienos sveikatos“ principo taikymą, sprendžiant šią problemą, supažindinti su situacija Europoje ir Lietuvoje, pasidalinti patirtimi, gerąja praktika bei aptarti būtinus tarpsektorinius veiksmus, susijusius su antimikrobinio atsparumo klausimais.

Konferencija organizuojama Europos supratimo apie antibiotikus dienai ir Pasaulinei supratimo apie antibiotikus savaitei paminėti.

Renginio metu už nuoseklią veiklą, sprendžiant antimikrobinio atsparumo problemą, bus apdovanotos asmens sveikatos priežiūros įstaigos.

Renginio vieta: viešbučio „Artis Centrum Hotel“ konferencijų centro salė „Aida” (Totorių g. 23, Vilnius).

Renginio pradžia: 11 val.

Preliminari renginio programa (atsiųsti).

Norinčiuosius dalyvauti konferencijoje prašome užpildyti registracijos formą adresu http://registracija.hi.lt/ iki š. m. lapkričio 12 d. Dalyvių skaičius ribotas.

Iškilus klausimų, kreiptis į Higienos instituto Visuomenės sveikatos technologijų centro Inovacijų skyriaus vadovę Virginiją Kanapeckienę tel. (8 5) 262 5479 arba el. paštu virginija.kanapeckiene@hi.lt.
 
Dėl registracijos galite kreiptis į Jolantą Čepienę tel. (8 5) 262 9931) arba el. paštu jolanta.cepiene@hi.lt.