Kviečiame į seminarus draugiškos ir saugios darbo aplinkos klausimais

2018 12 03

Gruodžio 7 d. Palangoje (viešbutyje „Grand Baltic Dunes“, Birutės al. 26, Palanga) ir gruodžio 14 d. Birštone (Birutės g. 10A, Birštonas) įvyks seminarai „Draugiška dirbančiajam, saugi nuo streso ir jam turinčių  įtakos veiksnių darbo aplinka“. Šie renginiai yra susitikimų-informacinių dienų apie draugišką darbo aplinką ir priemones jai sukurti, organizuojamų šalyje spalio–gruodžio mėnesiais Higienos instituto kartu su Vadybos ir psichologijos institutu, sudėtinė dalis.

Į seminarus kviečiami įmonių vadovai, sveikatos specialistai, valstybinio sektoriaus ir nevyriausybinių organizacijų atstovai bei darbuotojų asociacijų lyderiai.

Seminarai organizuojami įgyvendinant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos 2018−2020 metų strateginio veiklos plano visuomenės sveikatos stiprinimo programos (01.010) 01-01-08 priemonės „Užtikrinti savižudybių prevencijos prioritetų nustatymą, ilgojo ir trumpojo laikotarpių savižudybių prevencijos priemonių ir joms įgyvendinti reikiamo finansavimo planavimą” įgyvendinimo veiksmų planą. 

Seminaro programa (atsiųsti). 

Registracija – el. p. vaitkeviciute.ernesta@gmail.com. Atkreipiame dėmesį, kad vietų skaičius ribotas. 

Informacija teikiama tel.: 8 625 47 537, 8 682 42 579.