2015 m. rugsėjo 24 d. Vilniuje vyks seminaras „Profesinės sveikatos priežiūros iššūkiai ir galimybės“

2015 09 07

Higienos institutas kviečia į seminarą „Profesinės sveikatos priežiūros iššūkiai ir galimybės“, kuris vyks 2015 m. rugsėjo 24 d. (ketvirtadienį) Higienos institute, Didžioji g. 22, Vilnius.

Seminaras skirtas įmonių darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų specialistams, visuomenės sveikatos biurų specialistams bei kitiems specialistams, dirbantiems ar planuojantiems dirbti profesinės sveikatos srityje. Taip pat kviečiami dalyvauti savivaldybių gydytojai.

Seminaro tikslas – sustiprinti specialistų, dirbančių ar planuojančių dirbti įmonių darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybose, ar bendradarbiaujančių su jomis, žinias ir praktinius įgūdžius profesinės sveikatos priežiūros srityje.

Seminaro pradžia 10.00 val., dalyvių registracija 9.30 val. Preliminari seminaro programa (5 ak. val.): atsiųsti

Dalyvio mokesčio nėra. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija. Prašome registruotis užpildant registracijos formą http://registracija.hi.lt iki 2015 m. rugsėjo 18 d. Apie Jūsų dalyvavimą informuosime el. paštu.

Kilus klausimams, maloniai prašome kreiptis į Higienos instituto Profesinės sveikatos centro Inovacijos kyriaus vyr. specialistę Jolitą Kartunavičiūtę, tel. (8 5) 212 0861 arba el. paštu jolita.kartunaviciute@dmc.lt.

Esant sunkumų dėl registracijos, prašome kreiptis į Jolantą Čepienę, tel. (8 5) 262 9931 arba el. paštu jolanta.cepiene@hi.lt.