• Titulinis
  • Projektai
  • Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų projektai

Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų projektai

Lietuvoje įgyvendinamų visuomenės sveikatos programų vertinimo gebėjimų stiprinimas per Norvegijos ir Lietuvos bendradarbiavimą
Higienos institutas, kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU), Norvegijos visuomenės sveikatos institutu (NIPH) ir Norvegijos Bergeno Regioniniu vaikų ir jaunimo psichikos sveikatos ir vaiko gerovės centru (NORCE), įgyvendina projektą „Lietuvoje įgyvendinamų visuomenės sveikatos programų vertinimo gebėjimų stiprinimas per Norvegijos ir Lietuvos bendradarbiavimą Nr. LT-01-1S-CPVA-TF-011".
Projekto vykdymo laikotarpis 2022 m. liepos 1 d.–2024 m. gruodžio 31 d.

Programos „Neįtikėtini metai“ pritaikymas ir įgyvendinimas Lietuvoje 
Higienos institutas įgyvendina 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo projektą „Programos „Neįtikėtini metai“ pritaikymas ir įgyvendinimas Lietuvoje Nr. LT03-2-SAM-TF-001“.
Projekto vykdymo laikotarpis 2019 m. lapkričio 14 d.–2023 m. lapkričio 14 d.
Privatumo pranešimas


Norvegijos ir Lietuvos bendradarbiavimas plėtojant visuomenės sveikatos intervencijų vertinimą
Higienos institutas kartu su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu ir Norvegijos visuomenės sveikatos institutu (NIPH) įgyvendina Tiesioginio finansavimo dvišalio bendradarbiavimo fondo projektą „Norvegijos ir Lietuvos bendradarbiavimas plėtojant visuomenės sveikatos intervencijų vertinimą Nr. LT-01-1S-CPVA-TF-002“.
Projekto vykdymo laikotarpis 2019–2021 m.

Informacija atnaujinta 2022-12-19.