• Titulinis
  • Žurnalas „Visuomenės sveikata“

Žurnalas „Visuomenės sveikata“

Žurnalas „Visuomenės sveikata“ – tai periodinis mokslo leidinys, leidžiamas keturis kartus per metus. 1997 m. lapkričio 10 d. Lietuvos mokslo tarybos nutarimu žurnalas įtrauktas į Lietuvos mokslo tarybos patvirtintą mokslo recenzuojamų žurnalų sąrašą. Žurnalas leidžiamas nuo 1996 m. Jo steigėjas ir leidėjas – Higienos institutas.
 
„Visuomenės sveikata“ skirta mokslininkams, sveikatos apsaugos organizatoriams ir administratoriams, sveikatos politikams, visuomenės sveikatos specialistams, gydytojams, studentams ir visiems, besidomintiems šalies gyventojų ar atskirų jos grupių sveikatos ir ją veikiančių veiksnių klausimais.
 
Nuo 2005 metų žurnalas indeksuojamas „Index Copernicus“ duomenų bazėje (http://www.indexcopernicus.com/).
 
Žurnale publikuojami aktualūs biomedicinos mokslų srities visuomenės sveikatos ir jai artimų sričių moksliniai straipsniai. Jo nemokslinėje dalyje (rubrikose „Aktualijos“, „Visuomenės sveikatos praktikai“ ir „Metodinė medžiaga“) skelbiama informacija apie svarbiausius politinius įvykius visuomenės sveikatos srityje, geros praktikos pavyzdžius ir išleistas metodines bei praktines rekomendacijas. 

Redakcijos adresas: Higienos institutas, Studentų g. 45A, LT-08107 Vilnius
Redakcijos mob. 8 649 51 350