Skelbiamas antrasis šių metų žurnalo „Visuomenės sveikata“ numeris

2019 06 25
Antrame 2019 m. žurnalo „Visuomenės sveikata“ numeryje (2019/2(85) publikuojami šeši originalūs straipsniai.
 
Pirmame straipsnyje pristatomos būtinos sėkmingos gyvensenos stebėsenos sąlygos. Kituose trijuose straipsniuose analizuojamas seksualinis priekabiavimas ir jo pasekmės, gonorėjos ir chlamidiozės diagnostika ir gydymas bei kontracepcijos vertinimas. Likusiuose dviejuose straipsniuose kalbama apie neuropenijos įtaką vaikų infekcijų rizikai, vaikų socialinės ir ekonominės aplinkos, jų akademinio pažangumo, dantų būklės bei modernių elektroninių priemonių tarpusavio ryšį.
 
Taip pat žurnale skelbiamos trys literatūros apžvalgos, kuriose apžvelgiama onkopsichologinių tyrimų raida hematologijos srityje, psichosocialinių veiksnių įtaka motinos depresiškumui po gimdymo ir pirmaisiais jos vaiko gyvenimo metais bei aktualūs elektroninių cigarečių klausimai.

Rubrikos „Redakcijos skiltis“ tema  – tarptautinis Lietuvos sveikatos statistikos būklės ir galimybių vertinimas, o skiltyje „Visuomenės sveikatos praktikai“ pristatoma Vilniaus miesto greitosios medicinos pagalbos tarnybos raida nuo įsikūrimo iki 2002 m. 

Žurnalas „Visuomenės sveikata“ (2019/2(85) (atsiųsti).

Taip pat žurnalo elektroninę versiją galite rasti Higienos instituto interneto svetainės www.hi.lt skiltyje „Žurnalas „Visuomenės sveikata“ -> „Archyvas“