Atviras darbas su jaunimu atveria galimybes sveikatos stiprinimui

2019 12 13

Higienos instituto parengtos metodinės rekomendacijos „Sveikatos stiprinimo veikla ir jos vertinimo planavimas atvirąjį darbą su jaunimu vykdančiose įstaigose“ praplės atvirąjį darbą su jaunimu vykdančių specialistų sveikatos stiprinimo veiklos kompetencijas.

Metodinėse rekomendacijose pateikiama sveikatos stiprinimo samprata, aptariami sveikatai įtakos turintys veiksniai, pristatomos esminės su sveikatos stiprinimu susijusios veiklos atvirąjį darbą su jaunimu vykdančiose institucijose ir įvairių sričių bendradarbiavimas jas įgyvendinant, taip pat pristatomas sveikatos stiprinimo veiklos planavimo vertinimas.

Leidinys skirtas įstaigų specialistams, vykdantiems sveikatos stiprinimo veiklas, taip pat dirbantiems savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose. Jomis gali pasinaudoti ir kitų sričių specialistai, nevyriausybinių organizacijų darbuotojai ir tie, kurių veikla siejasi su jaunų žmonių sveikatos stiprinimu ir šios veiklos vertinimu.

Metodinės rekomendacijos skelbiamos Higienos instituto interneto svetainės www.hi.lt  skiltyje „Leidiniai“ -> „Rekomendacijos“, taip pat jas galima atsisiųsti paspaudus šią nuorodą.

Daugiau informacijos gali suteikti Higienos instituto Visuomenes sveikatos technologijų centro  Visuomenės sveikatos tyrimų skyriaus specialistė Justina Avelytė tel. (8 5) 261 4184, el. p. justina.avelyte@hi.lt.