Sukurk bakterijų atsparumo antibiotikams simbolį, dalyvauk konkurse ir laimėk prizą!

2020 01 16

Higienos institutas kviečia dalyvauti tarptautiniame bakterijų atsparumo antibiotikams simbolio konkurse.

Konkurso tikslas  – sukurti ne logotipą, o pirmąjį visuotinį simbolį, atspindintį bakterijų atsparumą antibiotikams, kurį kiekvienas galėtų pasidaryti namuose ir visur segėti su pasididžiavimu, pavyzdžiui, kaip raudoną AIDS kaspinėlį. Tokiu būdu siekiama pokyčių, kovojant su bakterijų atsparumu antibiotikams, tampančiu visuotine grėsme. Jis vienas didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduriame kiekvieną dieną.

Konkurse, organizuojamame Europos Sąjungos Bendrųjų veiksmų antibiotikų vartojimo ir mikroorganizmų atsparumo antimikrobinėms medžiagoms mažinimo (EU-JAMRAI) projekto 8-ojo veiklos paketo koordinatorių, gali dalyvauti visi norintieji.

Jo piniginis prizas – 2000 eurų. Paraiškas galima teikti iki šių metų kovo 31 d. O laimėtojas bus skelbiamas vasarą.

Konkurso organizatoriai, parengę įvairios medžiagos (žr. žemiau nuorodas), prašo prisidėti skleidžiant žinią apie paskelbtą konkursą, kad jame dalyvautų kuo daugiau žmonių.

Daugiau informacijos lietuvių kalba – https://eu-jamrai.eu/symbol-contest-lithuanian/.

Konkurso sąlygos anglų kalba – https://eu-jamrai.eu/symbol-contest/.

Daugiau informacijos gali suteikti Higienos instituto Visuomenės sveikatos technologijų centro Visuomenės sveikatos inovacijų skyriaus specialistė Agnietė Mačiulaitytė tel. (8 5) 262 9055 arba el. p. agniete.maciulaityte@hi.lt.