Renginiai

2021 m. 

Gegužės 20 ir 27 d. įvyko Higienos instituto organizuota mokslinė-praktinė konferencija „Hospitalinių infekcijų ir COVID-19 infekcijos aktualijos“. Tai jau 20-oji kasmet rengiama konferencija hospitalinių infekcijų tematika.
Pirmoje renginio dalyje aptartos COVID-19 infekcijos aktualijos. Antros dalies tema – hospitalinės infekcijos.

2020 m. 

Lapkričio 18 d. įvyko devintus metus iš eilės Higienos instituto kartu su Sveikatos apsaugos ministerija organizuojama nacionalinė konferencija, skirta Europos supratimo apie antibiotikus dienai ir Pasaulio supratimo apie antimikrobinį atsparumą savaitei paminėti. Jos rėmėjas – Pasaulio sveikatos organizacija.
Konferencijos tikslas – atkreipti dėmesį į antimikrobinio atsparumo problemą ir jos grėsmes COVID-19 pandemijos kontekste, supažindinti su antibiotikų vartojimo ir antimikrobinio atsparumo situacija bei pasidalyti patirtimi ir gerąja praktika valdant antimikrobinį atsparumą.  

Spalio 8 ir 15 d. įvyko Higienos instituto organizuota mokslinė-praktinė konferencija „Hospitalinių infekcijų aktualijos COVID-19 pandemijos kontekste“. 
Konferencijos tikslas – supažindinti su COVID-19 epidemiologine situacija ir valdymu Lietuvoje ir pasaulyje, pristatyti hospitalinių infekcijų aktualijas COVID-19 pandemijos metu.
Pirmoje konferencijos dalyje aptarta COVID-19 infekcijos problematika, antroje – hospitalinių infekcijų svarba ir problemos, diskutuota apie COVID-19 infekcijos valdymo patirtį ligoninėse.

Rugsėjo 11 d. įvyko nuotolinis Higienos instituto (HI) atstovų ir Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos magistrantūros studijų programos pirmakursių susitikimas, kuriame studentams pristatytos HI administruojamos ir kuriamos informacinės sistemos. 
 
Rugpjūčio 14 d. Higienos institute (HI) sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis pagerbė HI darbuotojus, įteikdamas jiems sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos padėkas už darbą ekstremalios situacijos ir karantino metu Lietuvoje, siekiant užkirsti kelią tolimesniam naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimui.

Vasario 5 d. Higienos institute (HI) įvyko susitikimas su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentais, priklausančiais Visuomenės sveikatos studentų draugijai. Šį susitikimą su HI atstovais inicijavo studentai, siekdami susipažinti su darbo galimybėmis HI. 
HI Sveikatos informacijos, Visuomenės sveikatos technologijų ir Profesinės sveikatos centrų vadovai pristatė studentams savo veiklą, atliekamus darbus, jų ypatumus, tikslus ir įsidarbinimo galimybes.
 

2018 m. renginiai